12.09.2010 10:02

Syntetické telepatie část 1

 

Část I: Modely syntetické Telepatie

Allen Barker, 31.července 2002


Tento článek, první z řady, se zabývá modely pro kontrolu sítě mysli. Je to zpracování a shrnutí některé myšlenky vyjádřil ve svém dřívějším eseji "Autopig. " Viz také "duševní Firewally"a"zvláštní pravomoci a ESP.. "Pro seznam některých základních zkratek používaných v současné série, podívejte se na dokument nastiňující zkratky používané v esejích. později Články v této současné řady jsou uvedeny na do konce.

Prosím, mějte se intro, a to iv případě, že nápady se zdají na první neznámé. Sekce téměř na konci by měl smysl i bez úplného pochopení počátku sekcí, a bude inklinovat k objasnění myšlenky a učinit je konkrétnější. I nepatří duševní nemoci a možnost pokrýt ležet tady, protože jsem hovořil, že jinde, ale nezapomeňte, že mučení není jen mučení, protože je piknik v parku. Nechává jizev a následků.

Model nezávislý úsudek

V souvislosti pracujeme in, model je předpokládá rámec pro to, co drží faktů. Existují různé modely.  více model uvažování zahrnuje zvažování různých modelů současně. Model nezávislý úsudek zahrnuje rozhodování nebo nadcházející k závěrům, které drží u všech modelů - - nebo alespoň ve všech hmatatelně pravděpodobně modelech nebo v některých kolekce modelů. Jako krátký příklad, zvažovat tento binární strom rozdělit: Buď je vláda přímo zapojeny (CIA apod.) nebo není (a non-vládní lidí pachatelů, s vládními na nanejvýš nepřímo podílejí). Tyto dva modely (nebo třídy modelů). Může být užitečné zhodnotit, fakta a data, pokud jde o každý z těchto modelů. V některých případech vláda se přímo podílí a v jiných to nejde, tak to je individuální, oběť-založený model systému. Jaký model nezávislého závěr se dá vyvodit?

Vláda je zaviněné a je odpovědná strana, aby žádost o odškodnění v obou případech. So Tento závěr je model nezávislý, pokud jde o tyto modely. V prvním případě viny je zřejmý. V druhé, je zřejmé, že jedním z hlavních funkcí vlády je chránit občany, především jejich základních práv. nejzákladnější právo, základní všechny ostatní, je svoboda myšlení. odmítla docela consider 'tvrzení oběti a nepřímo podporovat takové represe vláda je také nepřímo nejlepší podporu systém útlaku. Tyto "psychické lynčování," - za žádných model - jsou velmi hodně v souladu s dlouhou historií americké občanské porušování lidských práv, které vláda již dlouho zavírala oči. Všimněte si také, že většina obětí ještě projít trestní stopování a obtěžování kromě mysli porušení - bez ohledu na model.

Standardní model

Mám na mysli předpokladu, že technologické postupy kontroly mysli jsou základním mechanismem pro většinu kontrolu zneužívání mysl jako standardní model. Tento model zahrnuje i techniky, jako jsou drugging a hypnóza - o kterých je známo, že byly použity v rámci projektů, jako je MKULTRA a Bluebird - - stejně jako kombinace těchto technik s nedávným technologií, jako je-k-lebky převodová zařízení hlas.

Jako příklad alternativní model, zvažte, co říkám přirozený model. Tento model předpokládá, že co se děje s mnoha oběťmi ovládání mysli je zneužívání přírodních psychické schopnosti. Například, to by mohlo být pocházející z nepřátelského vzdálené prohlížení / obtěžování jednotky. Nebo to může být některé jiné skupiny zlé lidi with předpokládat skutečný "psychické síly", dostatečně silná, aby způsobit hlášené účinky. zavolám model, kde oba technologických postupů a přírodních psychické metody jsou zaměstnáni smíšený model , protože je směs Pro standardní model a přirozený model.

Tím hlavním split, která bude považována za příklad v tomto článku. Je to technologie nebo nějaké přírodní psychický jev? Jak jsem již uvedl ve výše uvedené odkazy pro různé účely to nevadí, a závěry jsou model nezávislé. Standardní model je čistá technologie. Víme, že to existuje. Paranormální jevy dostatečně silný pro hlasové-na-lebka jevy hlášeny oběti, pokud existuje, musí být drženy v tajnosti spiknutí trvající tisíce let. Existují různé další incongruities s přírodními model, včetně "fakta", která chybí jejich logické důsledky, a proto jsou podezřelé. (To platí zejména, pokud tyto důsledky jsou předmětem arbitráže nebo zisku - když to může být také důvodem utajení.) přírodní psychické model bude vyžadovat "psychické mafie" držení po celé generace, včetně děti, dospívající a staří lidé na deathbeds. Vyžadovalo by to nějaký mechanismus vymáhání, takže i neloajální členové by neodhalil spiknutí, že tam nebyl, aby jim pomohla ve všech.

Jak jsem uvedl, i když, standardní model čistých technologií existuje právě teď. Tedy v současném světě, čistě přírodní model je zastaralý (pokud to vůbec existuje). Mohl byste říct, v tom rozdíl? Takže máme buď Standardní model nebo smíšený model s přirozenými psychické účinky a technologických regionů.

Vystavení technologie pomáhá, aby se pojmy a porušování Dokonce iv nepravděpodobném případě, že přírodní model drží a weaponized "psychické prostor" je zdrojem lidí obtěžování některé z nich. tedy rozhodnutí či závěru, aby se o existenci technologie a její známé historii zneužití takto jak standardní model (přímo) a přírodní model (nepřímo). [A je správná věc dělat bez ohledu na to, protože obětí stále trpí, a popírají, domáhání se práv. Lidská práva jsou axiomaticky model nezávislých s ohledem na jakýkoli model.]

Proč považují za přirozený model?

Ačkoli to poskytuje velmi dobrý příklad více model uvažování, existují některé dobré důvody pro oběti, aby se zabránilo psychické model dohromady. Může být použit jako Psyop odvrátit pozornost od techniky - dokonce i to, co je známo, otevřeně existovat. může být použita k oklamání technologie oběti, aby si mysleli, že jsou "jen psychické" a že mučení je "přirozené" (což není v obou model). Je těžké přijmout přirozený psychický model k soudu, a tak spravedlnosti by postupovat na jiných kanálech. velmi sdružení může být (a někdy bylo) používané k connotationally dehtu ovládání mysli oběti a jejich lidská práva neutěšenou situaci s "praštěnost", která paranormální jevy mají tendenci považovat se v naší společnosti.

Důvody, proč se domnívám, přírodní model - i když myslím, že důkazy podporují standard model - jsou následující:

·  Je to, jak tato technologie by se zdát , aby nic netušící oběti. Tam by mohla být standardní model s Psyop fyzické psychické model postavený na vrcholu toho. To znamená, že mnoho lidí s technologií MC použité na nich nevědomky může být oklamán do myšlení, které jsou psychické a nevím nic o "muž uprostřed" nebo technologie.

·  Pojmy "telepatie", atd., jsou velmi dobře obeznámeni s mnoha lidmi z knih a filmů. Mnozí lidé jsou dokonce zná myšlení o věcech, jako je nonconsensual psychické útoky na jejich mysl. V tomto smyslu poskytuje přirozený úvod do některé prvkysubjektivní kontroly mysli zkušenost, tj., jak to cítí se jako oběť. (Tento empatie pak může rozšířit na skutečné, technologický obětí podobných hrůz.) Samozřejmě, že rozdíly musí být rovněž ostře zvýrazněny.

·  Budeme-li předpokládat, přirozený model není "magic", pak je tu fyziku a mozku podílejí mechanismus. Pokud ano, pak tento biologický systém může být, a téměř jistě byl reverzní inženýrství. To ve skutečnosti zvyšuje pravděpodobnost standardního modelu (nebo smíšený model Podle tohoto předpokladu), v mnoha ohledech.

·  Užívání více model přístupu obecně minimalizuje šance na překvapení by to všechno dopadlo jinak, než jste měl původně.

·  Mnoho lidí věří, že přirozený model už, zda to odpovídá základní pravdu, nebo ne.Takoví lidé jsou potenciálně atraktivní obětí těchto testů technologie, takže by měli být upozorněni na tuto možnost.

·  Někteří lidé se mohou psychicky preferují přírodní model a musí být schopen vyrovnat se se standardním modelem, protože se nemohou zabývat myšlenkou, že ostatní lidé by se v podstatě dal je do technologického kráva pastvin ve snaze využívat a manipulovat s nimi.

Prosím, nezapomeňte, že technologie má existovat, a to bez ohledu na stav "přirozený model" tam jsou technologické MC obětí. Konečně, tam je něco, co jsem volat algoritmus generica. Tento algoritmus umožňuje zobecnit nebo důvod obdobně napříč modely. Je to úžasné, kolik úvaha - pokud nemáte skutečný, tvrdý úvaha - přenáší na jiné modely od přemýšlení o konkrétní model. Vcelku podstromy zůstat v podstatě neporušená, použít analogii strom.Generica je děvka, jak říkám.

Úvahy kolem nejistoty

V odůvodnění je důležité vědět co nejvíce můžete, ale také mít na paměti to, co neznáte. Mnoho lidí ví málo, že někteří jiní ne, ale myslí, že vědí mnohem víc, než oni vlastně dělají. Model nezávislý úsudek umožňuje vzít v úvahu nejistoty a zjistíte, že pro některé závěry, co nevíte, nevadí. to, co víte, je dost. samozřejmě závisí na vaší volbě modely správně a zahrnuje všechny možnosti. Bad data nebo klamavých data mohou být horší než žádná data: stanovit přiměřenou prahovou hodnotu, a přehazovat odpadky.

To končí úvodní část článku. Zbývající část je méně strukturovaný sběr nápadů a otázek.-Li plně vyvinuté nad nápady by vedlo k celé knize, a to nejméně. Tyto odstavce naznačují, co to mohlo vypadat. Obětí v těchto situace pravděpodobně nepotřebují to vše upřesnit. A jak se říká také, někteří koně start ve stínu bič. Hlavním účelem tohoto článku je získat informace z těchto to může pomoci. I se zabývají především "telepatie", přírodní nebo syntetické, kterým hlasy a další audio produkcí jsou poslány k obětem hlas-na-lebka způsobem a přičemž 'vnitřní subvocal oběti řeč je předány ven na ostatní.

Obecné pojmy v syntetických Telepatie modely

Připomeňme si, že RTI je realtime idiot, a je jako DJ na rozhlasové stanice, kterou jsou nuceni poslouchat neustále a nelze odmítnout. Budou mít přístup k vaší soukromé myšlenky a obtěžovat vás tuto skutečnost ve své "vysílání". AP je autopig, který je AI-jako stroj nebo expertního systému dělat práci RTI. kombinací je podobný hraní DJ podlepené segmenty mezi živými segmenty.

 

Model neutrální rozhodnutí.  Spíše než zcela nezávislý model, některá rozhodnutí jsou model neutrální. To znamená, že mají v některých modelech, ale i pro ostatní modely nemají žádný rozdíl, tak či onak.

Třetí ucho.  To je užitečný způsob, jak s ohledem sluchových jevů není z uší (nebo přichází do uší ve skryté, pokud takováto poslat, není zřejmé, některé známé zařízení, které to dokáží). Nejedná se o nic ale šestý smysl, ať už je to přírodní nebo umělý. I když je mozek implantát, je to v podstatě stejně jako dalších smyslových orgánů. Pokud byste nevěřil něco poslal do své skutečné uši, proč by jste přesvědčeni, že pokud byly zaslány na váš třetí ucho bez vašeho souhlasu? Částečně je to kvůli popírání tohoto jevu, a skutečnost, že lidé mají tendenci zaměňovat tyto signály s jejich vlastní vnitřní verbální myšlenkové procesy. odlišení těchto řečových signálů je obvykle patologické leží chtěl obtěžovat, rozptýlit, a manipulovat s obětí. Některé tyto aplikace jsou subtilní, zatímco jiné jsou tupý čínské vodní mučení neustálým obtěžováním. V nonconsensual případě, že je stejně jako v případě Ewen Cameron násilně připoután sluchátka na váš skutečný uši a donutil poslouchat obtěžující nebo manipulaci s audio 24 hodin denně.

Nový termín.  počtu Cameron v autopig fráze (nebo RTI fráze) je, kolikrát to bylo opakované. Když fráze má velké množství Cameron má tendenci stát se silně podmíněna fráze (SCP). To v podstatě způsobuje formulář poškození mozku oběti. Tam je tendence k slyšet tato slova, i když podobné věty jsou slyšet jen nejasně, a to jak na třetí ucho a prostřednictvím konkrétní uši.

Síťové struktury komunikačních kanálů.  Co máme co do činění se v abstraktním slova smyslu je komunikační kanál. Skutečnost, že je často nonconsensual tím nic nezmění. Uzly takové sítě jsou lidé, a to jak pachatele, tak oběti. Některé uzly mohou být také stroje s-typy AI sledování nebo obtěžování software. Tam je takové struktury sítě ve všech modelech, i když přesné údaje se budou lišit. Vzhledem k tomu, otázky síť podrobnosti pomáhá při montáži data shromažďovat na konkrétní model, ale dávejte pozor, aby PSYOPS mají záměrně tajit skutečný, základní struktura. To jsou některé věci, aby zvážila:

·  Místní versus regionální versus globální.  Existuje prostorová složka? Tj lidé poblíž tendenci posílat nebo přijímat silněji než ty, které daleko? Všimněte si, že místní interakce mají tendenci být výraznější než velké-rozsahu ty, protože máte více přímou zpětnou vazbu od fyzických osob. vzdálenějších realtime prostorových zpětná vazba by mohla pocházet z živého rozhlasového nebo televizního přijímače, například, nebo dlouho-vzdálenosti telefonní hovor. Všimla jsem si, silný Non-místní složku v mé situaci, ale může být lokální složka se také, že je částečně maskovaný tímto. Samozřejmě, globální nebo regionální vliv také inklinuje být místní.

·  Poslat výkon vs přijmout moc.  Do některých v síti odesílat silněji než dostávají (tj. více objemu)? Do některých dostávají více, než pošlou (tj. více citlivější na slabé signály)?

·  "Control" nebo "souhlas" status.  Do některých uzlů na síti mít větší kontrolu nad daty, které odesílat nebo přijímat, než jiní, jako například on-off switch nebo ovládání hlasitosti? Jsou některé witting versus ostatní, že se bezděčně?

·  Prostorové rozdělení odesílatel a příjemce.  Pokud je prostorová složka, co je geografické rozložení osob s různými posílat vs přijímat parametry?

·  Publikum model.  Existuje tichá "publikum" větší než přímých účastníků, což je ekvivalent Lurkers Usenet? V případě obtěžování, co se jim dostává "znásilnění show," jen tolerovat, nebo práci na pomoc obětem?

·  Podsítě.  Pokud jsou lokalizované podsítě (nebo prostorové oblasti, za předpokladu, že prostorové složky), existují různé "kultury" v rámci těchto podsítí? Možná obtěžování dojde na jednom segmentu sítě, tiché sledování se vyskytují na jiném, a možná i něco užitečného a konsensuální na jiném ?

Na pojem podsítě, existuje několik způsobů, jak takové mohou nastat. Na vědomí, že oni nemusejí být zcela izolován od sebe, jen shluky vyšší konektivity. Například, jestliže vliv měl prostorové component pak prostorové subnetworks by vzniknout. Také mohou vzniknout i v rámci územního regionu. Například, pokud frekvence-specifické netermální EM účinek byli zodpovědní a lidé měnit s ohledem na to, co se frekvence "sent" a reagoval na nejsilněji (v závislosti na jejich fyziologii a možná učení účinky).

Psychic potlačení jednotky.  Pokud se domníváte, smíšený model - nebo dokonce weaponized čistě přírodní model - může dojít k psychické ekvivalent COINTELPRO? kontrolu nadšenci hledají jakékoli kanál pro kontrolu a manipulaci s jednotlivci i skupiny. Jak je možné "groupmind "být ovlivněna tím, že manipuluje nebo mučení několik vybraných jedinců? Jak může politických vražd nebo zdiskreditovat kampaní se provádí? Jaké ekonomické využití by bylo možné?

Pozemní pravda je správný model.  Mějte na paměti, že skutečnou "publikum" a "pachatele" jsou pouze ty určené správný model (který je neznámý). V podmíněně vyhodnocení všech model, mějte na paměti, jaké jsou prognózy předpokládá, pravda v rámci model. Toto může předejít některým fuzzy zmatky přes modely, které mohou mít sklon k nastat.

Nakonec vnitřní, ale také práce na vnější.  Vaše reakce a reakce na mysli řízení tohoto druhu je v konečném důsledku vnitřní. V některých modelů nemůžete nikdy "vypnout", signál bez externího vypnutí, nebo foukání do stroje odpovídá. (Stínění je další možnost, ale nedošlo k žádné hlášeny dlouhodobý úspěch v blokování signálu.) To je jako kdyby Ewen Cameron násilně dát sluchátka na váš skutečný uši, že jste nemohli odstranit. byste si slyšet zvuk. U jiných modelů, jako jsou některé modely EM byste mohli upravit svůj Reakce mozku na "naladit se" zvuky. V obou případech je nutné interně upravit své vlastní reakce na pochopení a buď ladit, nebo ignorovat příchozí útok. Díky Cameron sluchátka druhy modelek a modelů je to obtížné, a klimatizace bude vybírat svou daň, ale to je to, co máte na práci s až do vnějších akcí je možné změnit vnější situace. To může trochu pomoci obětem pracovat na jejich schopnost soustředit svou pozornost na dvou nebo více místech najednou, i když samozřejmě takové rozdělen pozornost inklinuje způsobit snížení výkonu.

Psychosexuální mučení.  Trýznitelům velmi často inklinují k zájmu o sex. To je ekvivalent trýznitelů v americké země střední spojená elektrod na 'přirození oběti a šokující je. Jedná se o velmi běžný druh věci mezi mučitelů. Proč tomu tak je? Zde je několik možných důvodů:

·  Narušení obětí 'sexuální orgány je určena k ponížit obětí. Mučitel zobrazuje sílu pás obětí běžné druhy společenských očekávání soukromí. Vzhledem k tomu, pohlavní orgány jsou zpravidla soukromé, odhalení a napadení jim může způsobit skutečný (i když nezasloužený ) pocit studu v obětí. mučitel je jasné, že oběť je 2. třídy občana v nejlepším, a to si zaslouží kulturní normy, sociální mores a sociální kompaktní "skutečných" občany. sadistický rušitel chce být také prudérní, a využívat jako společenské očekávání, i když jejich porušení v téměř nemyslitelné úrovni. Budou obtěžovat lidi, dokud oni zničí jejich soukromý sexuální život, zatímco kultura kypí Viagra veřejnosti prodat lidem sexuální život znovu.

·  Mučitelé, alespoň na úrovni-lokaj mučitelé nejnižší, kteří provádějí skutečné fyzické skutky, mají tendenci být sadisté. (Ti na vyšších úrovních mají sklon být amorální a svědomí, zacházení s lidmi jako bezcenný krmiva, ale nemají tendenci chtít dostat své ruce špinavé nebo mají co do činění s oběťmi přímo.) sadisté se zaměřují na genitáliích, protože to zvyšuje teror a trauma oběti, ale také proto, že zvyšuje jejich vzrušení se akt mučení.

·  Lidé se zamiloval sex a láska k chichotat a drby o tom. Tedy sexuální pomluvy a stěry uhašen zvěsti se často šíří.

Podobné druhy úvahy platí i pro jiné druhy porušování soukromí předvádí oběti, včetně porušení soukromí oběti mysli (což je také primární pohlavní orgán, nebo tak sex terapeuti by nám).

Ve všech modelech:    Dospělí mučitelé učit děti nebo mladí dospělí, jak se mučení, a tím udržují cyklus krutosti a útlaku. 

Obecné připomínky

Níže jsou uvedeny více mých pozorování technik, že některé kontrolní mučitelé mysl zaměstnat.

Jak jsem napsal ve svém eseji "Výmluvy a manipulace v Mind Control," mučitelé se nejprve mučení obětí z jakéhokoliv důvodu. Obvykle proto, že si mysleli, že oběť byla zranitelná, nebo oni mohli dostat pryč s ním. Budou později vymyslet různé "důvody" a "racionalizací", proč to udělali. Tito často mají tendenci nebýt ani sensical na povrchu, ale jsou zaměstnáni v podtextu a na spouštěcí úroveň. Tím se udržuje spiknutí informováni o tom, jak "racionalizovat" zvěrstva a udržuje traumatizované oběti a "hrůze únava."

Je systematický, brutální jako peklo, a organizovaný. Tam jsou velké počty lidí, kteří řídí operace v tom, co se dá popsat pouze jako rasistických smysl. Banda lilliputians kteří konspirovat a využití jejich tajné spiknutí mučení, aby ostatní dolů. Něco jako spiknutí, které se snažily udržet muže jako Paul Robeson dolů, i když zúčastněných osob byly o několik řádů jeho lessers.

Jak velké populaci je podmíněna a propagandized nevědomky stejným osob zapojených do řízení operací mysli? Buď široké nebo široký-oblast kontrolních metod mysli nebo standard propaganda a COINTELPRO metody?

V prostoru třetí ucho tam může být více hlasů. Tyto by mohly být všechny jeden počítač naprogramovat tak, aby rozptýlit a manipulovat. Mohou být nějaký bunkr RTI, často "posílené" s autopig stroje, jako je rádio DJs běh podlepené oznámení mezi živými segmenty. V model obsahující přírodní psychická model jako submodel, nebo ve standardním modelu s propojenými skupiny (možná podvedeni psychická Psyop), hlasy mohou tyto reprezentují jednotlivé, skutečných lidí. Některé z nich jsou zjevně strojové, opakující se fráze Cameron s otupující, mrzutý a poškození pravidelnost. Jiní vlastně říkají nové věci čas od času - i když ten, který může řetězec dohromady dvě věty za sebou je vzácné. Občas se vám dokonce takový, který může "hovořit." Tak daleko se bez výjimky odmítají reagovat na autentizační výzvu protokol, "co je cosinus xxxx v radiánech na šest číslic po desetinné." (který umožňuje pevný potvrdit pravého vnějšího a hrubý autentizace.) Všimněte si, že i ve standardní model tam může být různé skupiny - snad různé zpravodajské služby - na stejném kanálu a přístupu na stejné oběti.Ať je tedy důvod pravda, hlasy nejsou všichni tlačí se stejným pořadem jednání, a někteří argumentují, s ostatními. Jak interpretovat toto je model-závislé, ale ve smíšeném modelu nebo určité "psychické Psyop" standardní modely mohou existovat určité polovině polo-slušné lidí na kanál (kteří stále udržují spiknutí používané k mučení). Nebo je to vše může být dobré nacista, špatné nacistický akt.

Jednu hru, že hlasy v tajné dohodě hraje, je "falešný obránce" hra, varianta dobré nacistické, špatné nacistické. Špatné nacistické bude obtěžovat a podnítili a dobré nacistické bude zřejmě bránit oběti. Ale "obrana" předpokládá, že všechny Falešné prostorách špatné nacistické a léčí nelogické, obtěžující prase jako normální "člověk", jehož idiotské blábolení stojí za vážnou úvahu.

V prostoru autopigs a RTI existuje několik druhů postupů, které nejsou uvedeny jsem předtím. Jsou to:

·  Rozptýlení autopig. Podobně jako COINTELPRO agent chtějí odvrátit pozornost od jakéhokoli myslel, že oni považují za "podvratné." Oni také jen obecně rozptylovat jako impuls Bergeron, zasahoval někdo snaží myslet vážně. Často mají tendenci používat sex-typ rozptýlení, jako jsou " sex s nezletilým přítelkyně ", nebo více graficky odporný" sex s 10 let. "Tyto rušivé Zdá se, že se vyskytují častěji, pokud hlas-space" konverzace "inklinuje k jakékoli nesouhlasit ... Oni v podstatě jenom odpoutat pozornost oběti se snaží myslet nebo dostat nějakou práci.

·  Samozřejmost chlapec je nový s názvem AP-RTI, která opakovaně chrlí některé společné klišé nebo fráze.

·  Logická negace chlapec jen papouškuje logická negace všeho, co si myslíte. Něco jako 5-letý: "Je x", "Ne, to není x."

·  Echo opakuje své myšlenky, z jakéhokoliv důvodu nebo motiv nebo úmysl.

·  Nesmělý kluk se vždy snaží vyvolat úzkost nebo pochyb o tom, v něco, co si myslíte, že ani říkat. "Udělal jsi velkou chybu." "Varovala jsem tě."

·  Beavis a Butthead jsou dva žvatlání blbci, kteří si myslí, že jsou Marve Alberts ze znásilnění show. Poskytují jejich komentář na nic si myslíte (nebo dokonce sen), filtrované přes jejich hloupé vědomí. Oni byli vlastně jmenoval některé další "hlasy" , který také vypadal podrážděně jejich nepřetržité blábolení. Neustále obtěžovat a pokusit se ponížit. Pokud se kterýkoli z "podzemního bunkru", druhy modelů držet, tyto dvě znít jako oni sedí v kabině se tam s mikrofony a sluchátka s mikrofonem, obtěžující.

·  Žvanil je proces, který jen blábolí zdánlivě náhodný, non-připojené slova - obvykle na úrovni jen stěží postřehnutelné. Může být součástí vyhledávací algoritmus spoušť, hledá to, co reagovat. Je to podobné techniky používané v oblasti technologií jako ruská akustické psycho-oprava zařízení nyní ve vlastnictví společnosti Richmond.

·  Obvyklá únavné procesy "poslouchat", aby co máte na mysli a blábolit o nich. Je-li vaše myšlení obsahoval výraz "Volkswagen", například, AP-RTI by pak v podstatě nechal x = "Volkswagen" a plug tuto hodnotu do několika vět AP jedné proměnné. Je to opravdu syntax-úrovni věci, často dokonce ani dávat smysl. Oni také opakovat AP fráze bez proměnné neustále.

Ošklivé křivém zrcadle.  Myslíte si, že zlomek nějaké myšlenky. Než budete moci dokonce dokončit myšlenku vlak, je telemetricky měřených na nějaký špinavý násilník. Tento násilník první interpretuje vaše Half-myšlení, pokud jde o jeho nebo její vlastní idiot vědomí. Tento pokřivený, odraz je ošklivá pak poslán zpět na vás, jako by to nějak reprezentuje celý myšlení. Kromě základního špatně pochopení ze znásilnění myšlení, odraženého signálu také odráží účelné, sadistickou úmysl ublížit a způsobit trauma. Tento externí kneejerk mohou ztroskotat vaše normální myšlení vlak snadno Necháte-li ji. Pokud si myslíte, jako debil budeš debil. (Vaše interní kneejerks a stabilizuje myslel návyky mohou být dost těžké vypořádat se bez nějaké vnější idiot to nenávistné reflexe uložena také na vás.)

Garbage palců  Máte-li špína kanál dovnitř, budete mít nějaké špíně sdružení. To je prostě povahou mozku. která se specificky odkazuje na třetí ucho, ale platí i pro noviny, televize atd. pochopit, jak si myslel vzniká. pozorovat. Nejedná se o tebe. nejlepší a nejužitečnější mozkové obvody, když krmil odpadky a špínu, budou mít tendenci produkovat odpadků a špíny. Nepoužívejte točit vaše kola na starosti to svinstvo. Pozorujte a pobyt si vědom a nevzrušeně. prasata, pokud jsou skuteční lidé, jsou odhalovat jejich vlastní špinavé sebe a mysli. místa, že z žádné "publikum", v libovolném modelu, který předpokládá. změním modely, jako bych změnit kalhoty. Nemáte vysvětlit. Mám na sobě modré džíny nyní.

Kick vás do nohy až budete bezvládně, pak se nedivím pro pokulhává.  Budou mučení vám za rok, a pak "vině", že jste myslel jako oběť mučení. Podobně pro všechny roky. Budou autopig vás fráze 100.000 krát a pak obviňovat, že jste tendenci si myslet, že slovní spojení. Také spěch jak posílit a výsměchu jakékoliv takové tendence. Po fráze se stává výrazně ovlivňují, a to i úryvek, nebo podobný rytmus mohou mít sklon k Set It Off. obětí budepředjímat jednání, protože on nebo ona byl upraven, aby očekávat, že po tolika událostmi.

Jedna obyčejná myšlenka výskyt je náhodný šum na jakékoli uchu vyvolat silně podmíněna fráze (SCP). I jen očekávání takové události je chycena na RTI-AP se vysmívat, popichovat, a posílit SCP. Mysl násilníci se i nadále budou mít přístup k "pre-subvocal oblast", a uvidíme, které nápad tam. I když nezvolíte subvocalize, bude často vyzvednout kusy za své pronásledování. si můžete vyzkoušet tak, že sotva myšlení něco ale ani subvocalizing, a tiše sledovat, co se stane. Můžete někdy dokonce "vést" hlasy tímto způsobem. Triggers a SCPs mají tendenci pracovat dvěma způsoby, i mezi mučitel a mučení obětí, a sotva myšlení SCP je více pravděpodobné, že započítat zejména RTI nebo AP, jehož věta je. Ve smyslu AI se zdá, něco jako tabule systém běžící z vašeho mozku data. (Mějte na paměti, vliv podmíněné internals tady, i když.)

Stockholm syndrom je vyvolána nuceným intimity plus zneužívání a mučení.  Se třetí ucho Cameron obtěžování přímo do mozku To může nastat, pokud si nejste opatrní. Po osmi letech zneužívání, budou předstírat, že je vaše "přátele." Stejně jako návnada, a žvatlání a návnadu a spustit, to je jen na vás, aby věnovaly pozornost a otevřít na další traumatické mozkové urážku.

Spoušť vyhledávací algoritmus.  Tento algoritmus se opakuje s ohledem znecitlivující pravidelností. RTI-AP nejsou jen idioti pro nic za nic, ale jedna věc jsou dobře je špinění jakoukoli reakci na jejich vychutnává a žvatlání. To platí zejména o jakékoli trauma nebo stres reakce. si všimnou to jako smečka draků snímání raněné zvíře. Oni doma na to okamžitě. Jakýkoliv druh vnímané slabosti rychle kreslí jejich pozornost. cokoli, co vás v reakci na oznámení, je pravděpodobné, že bude zaslán aktivační vyhledávací algoritmus pro "testování." Oni také opakovat spoušť vyhledávací algoritmus v období, řekněme, 30 minut, 1 hodina, a často 1 den a několik dnů později. Pokud test "úspěšná", pak dostanete nový autopig fráze vychutnává si dlouhodobý. Budou také sledovat, jak si přečíst věci a jít o svém každodenním životě na nic, co by mohl dostat reakce nebo být spojeny s traumatickou situací. Některé z těchto cest jako jsou noviny a rozhlas jsou také zaměstnáni záměrně jako zpětná vazba cesty ve snaze trigger nebo popichovat oběť.

Profesionální triggerers.  RTI a jejich AP stroje jsou nejnižší úrovně-druhy harassers Brownshirt a goaders. Jsou užitečné idioty pro ostatní v zákulisí. Neustále obtěžovat se obtěžovat a oslabit oběti. Oni kapání, kapání, kapání, stejně jako vodní mučení. V pozadí je i to, co říkám profesionální triggerers. budou číhat na pozadí nebo třeba jen, když se oběť potřebuje extra potlačovat. spouštějí na dlouhou historii a profil oběti, a docela trefně. Vy mohou dokonce někdy slyšet režii nižší-úroveň harassers jako na "téma" pro další obtěžování parodie. říkám jedné z těchto "hlavní Mengele Psych Titul."

Proč jsou špehové jen straší?  Nazývají se strašidel, protože jsou strašidelné, nebo alespoň se snaží být. To je jejich první linii provozu. Chtějí zastrašit s holou, pravděpodobné odvolání náznak vydírání, například. Chtějí vyděsit vy, zastrašit ty, nebo zmást takovým způsobem, že nemůže popřít, a že ostatní nebudou vyzvednout na - "Vy musíte být blázen." Oni také blufovat a lež neustále, a vytvářet různé podvody, které se pak snaží na trh na jejich cíle. Chtějí vyvolat úzkost a nejistotu ve své cíle, a změnit jejich průběh akce z toho, co straší alespoň představit, že by jinak bylo.

V něco si přečíst, že má tendenci být text, podtext, a subsubtext. Stejně jako s obtěžující audio, obtěžující a rozmazání podtext inklinuje k úrovni věci hřiště - i když uplatňují a naznačil tím, předpokládaný dospělých. Subsubtext představuje základní záměr podtext a hlubší implicitní zprávu. To inklinuje být sebrán které byly použity ke "čtení z čajových lístků", jak protilehlý k pouze vyzvednutí bitů základní skvrn přímo mezi řádky. Mějte na paměti, že všechny podtexty mají tendenci být BS, lidé mohou ležet mezi řádky více deniably než na ně.

Příklad Model

Ve zbývající části tohoto článku se prezentuje zejména hypotetický model scénář jako rozšířené příklad.

Jako cvičení, převzít nepravděpodobném případě čistě přírodní model. Předpokládejme, že nějaká podmnožina lidí se rodí s určitou přirozenou schopnost jako "posluchače." Předpokládejme, že se jim podařilo udržet tuto situaci tajemství po staletí přes silné tabu a mafie-jako omerta. Předpokládejme, že i děti s takovými schopnostmi nějak nevím o tom mluvit, a že pokusy o tom psát nebo říkat lidem setkávat se s potlačením. Předpokládejme také, že existují lidé, kteří jsou přirozeně silné "odesílatelů." Předpokládejme, že silná " odesílatele "v mnoha případech ani nevědí, že tento poněkud vzácnější dar / prokletí. Jak to, že vědí, pokud nejsou" slyšet "a posluchačům to tajit?" posluchači ", podílet se na spiknutí, která se používá udržet bezděčné "odesílatel" zranitelné a zneužitelné. Předpokládejme, že kromě právě poslech, využívání, znásilňovat a vykukující na těchto "odesílatele", některé "posluchači", rozhodne se, že sadistické zábavy s nimi. Tyto "odesílatelé" jsou pronásledováni a řízený šílený, pokud i pár "posluchači", rozhodnou z jakéhokoliv důvodu se jim nelíbí, nebo jen chcete. Mohou být dohnáni k sebevraždě, nebo může být řízena na čekací zbraní psychiatrie, kde jsou omámený do bytí zombies.

Snad tyto "odesílatelé" jsou i jen jako "posluchači", kromě toho, že jsou rovnocenné neslyšících využít horší než freak show "baviči". Dejme tomu, že mafie-jako spiknutí je velmi rozšířená a používá triggery a další podobné techniky k udržení kontroly těch, které nejsou v na tajné - stejně jako na policejní svým vlastním členům. Tyto spouští se vyvíjet v průběhu let, než oni byli téměř stylizované karikatury "nejlepší" spustí, že obtěžující šakalové konečně nastavit jako domovské v dál. Like a patetické slovo nebo symbol představující jak potlačit jakýkoli konkrétní osobou a který dokonce děti mohly využít - nevadí, pokud je hloupý, nebo odhaluje zvěrstva na skutečné kontrole. oběti mají tendenci být ohromeni hloupost a důkazy o rozsáhlé spiknutí proti nim, více než skutečný žalostný spouští. Ne všechny takové "posluchači", by skutečně nacisté v tomto modelu - ačkoli spolupracovník je blízko. Ve skutečnosti většina by dokonce mohlo být jako "dobří lidé", kteří neudělali nic, i když slyšeli křik z tábora smrti ulicí.

Pokud se "odesílatel" také nějaké "jednání" schopnosti, či vyvinuly v průběhu času, on nebo ona nemusí vědět, jak je interpretovat je. Pokud obtěžování už začala, bylo by to jen další obtěžování zpětnou vazbu cestu oběť. způsobem, jak manipulovat a podnítili oběti. Oběť může, že to byla technologie, protože tyto technologie skutečně existují. Střídavě, může technologie být použita pro "odeslat" na oběti, a oběti přírodních "odeslat" schopnost by být použit pro návrat "jednání" zpětná vazba cestu od oběti. Oběť by se traumatizované, vztek, podezřelých, a zmatená a nevěděl, co se děje.

Jak se tento model setkat se skutečností? Co je nejednotnost a unlikelihoods to má? Jak dobře to vysvětlit, co se ovládání mysli oběti zpráva prochází, jako jít do knihovny a s lidmi snickering na ně a vychutnává je s jejich vlastní "soukromý" myšlenky?-li "odesílatele", věděl , že oni inklinovali poslat silněji, by měly být v zajímavé pozici. Jak by mohl "odesílatele", někdy naučit ovládat a využívat jejich schopnosti, pokud nikdy jsem žádnou zpětnou vazbu, ale obtěžování? Co psyops by mohlo vytvořit iluzi, že tento model má? Co "experimenty", může oběť nebo jiná osoba, chování na podporu tohoto modelu nad druhou, tváří v tvář PSYOPS a klamu ops? Co když "odesílatel", postupně se stal "posluchač" příliš , a to i za obtěžování? Mohla by bylo možno odlišit od technologický "odeslat" oběti?  Za předpokladu, že tento model má, jak by mohla oběť vědomím tohoto důvodu pravdu nejlépe vypořádat s obtěžováním a přijít k bezpodmínečně sebe z ubohé triggery a probíhající obtěžování?

Je-li přirozený model není kouzlo, jak se vývoj technologií hrát do věcí? Existují jakékoli křivky, přechody nebo se chystáte kříž? Jak nový smíšený model, se standardním modelem házet do, měnit věci? Everyone has mobilní telefon v těchto dnech, a brzy se budu tak maličké lidí bude montovat na jejich hlavy nebo připojit them, aby jejich těla (neurophone-telefon?). To je konsensuální druh sítě, v podstatě jako ty popisované v tomto článku. Dokonce i otevřený, non-tajná technologie související s syntetických telepatie postupuje rychle.

Vezměme si výše uvedený model, v obou jeho silné a slabé stránky. Přemýšlejte o podpůrné údaje a případné experimentální design. To je užitečné, v každém případě, jak na praxi myšlení ve smyslu podmíněných modelů, a protože součástí bude zobecnit na smíšené modely a standardní modely. Generica je děvka. 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Stop psychickému obtěžování a gangstalkingu

Česká Republika