Psychické obtěžování není novým jevem , ale je jedním z málo diskutovaných i přestože je na vzestupu . Je to závažný jev , který má vážné důsledky pro oběti a naší společnost .


Tento web byl vytvořen s cílem poskytovat informace o psychickém obtěžování a jeho mnoha podobách.Odhaluje psychologické obtěžování a jiné psychologické manipulace používané na jednotlivce (tzv.Targeted Individual - cílená osoba). Informace které jsou na tomto webu zveřejněny čerpají z různých zdrojů po celém světě a jsou převážně převzaty. Některé články vzhledem k jejich obsáhlosti byli přeloženy strojově, omluvte proto častější výskyt chyb nebo si článek přečtěte v originálním znění pomocí odkazů v článku.

Mnoho obětí psychického obtěžování trpí tělesnými neduhy  jako je podrážděnost, úzkost, nervozita, nespavost , stres, únava , depresivnímy stavy  a v některých případech končí i sebevraždou. Mnozí nejsou schopni pokračovat v práci a následně nemají dostatek finančních prostředků a jejich situace se stává ne .

Pro většinu případů šikany na pracovišti jsou typické následující znaky, kterým je obět vystavena. Jde o nereálné požadavky, zadržování informací a zdrojů, svévolné odstranění odpovědnosti, veřejné ponížování, nedostatek profesní autonomie, nadržování a protekce, nadměrné konkurenční pracovní prostředí, neorganizované pracovní podmínky, nejednoznačné úkoly nebo protichůdné úkoly, úkoly, které nemají žádný účel, neustálé hrozby výpovědi, nedostatek komunikace a zastrašování.

Násilí má různé formy: fyzické a psychické . Mnoho bezpečnostních mechanizmů platí a funguje, aby se zabránilo fyzickému násilí v naší společnosti, ale již málo jestli vůbec nějaké, aby se zabránilo psychickému násilí.

Psychické obtěžování má mnoho forem : z nichž nejčastější je slovní napadání. Některé taktiky mají za cíl ponížit nebo oslabit morálku jednotlivců.

Mobbing, který někteří označují jako šikanu je psychický terorismus a organizační násilí neboli forma psychického násilí v němž se jednotlivci spojí a jako skupina obtěžují cílenou osobu. Oběti mobbingu jsou vystaveny neustálým negativním připomínkám, čelí opakované kritice či sarkasmu, zastrašování, vyhrožování, narážkám, snaze o ponížení, rozšiřují se o ní nepravdivé údaje a společensky chtějí cíl izolovat. Mobbing je způsob, jak zničit člověka bez použití fyzického násilí a to pouze a jenom psychologickou válkou nervů s použitím různých taktik. Skupinové útoky na jednotlivce se dotýkají důstojnosti, integrity, self- image, sebevědomí, sebeúcty, pochybnosti o vlastním úsudku a ohrožují její kariéru a tím i prostředky na obživu.

Jednou z metod, používaných k navození úzkosti nebo utrpení osoby je snaha systematicky jí izolovat od jejich vrstevníků a kolegů.

Po několika měsících některé oběti mohou mít psychiatrické obtíže, jako je paranoia, chronická únava, ztráta sebeúcty a sebevědomí, nasledně i deprese .

" taktika, která je někdy používána ke zlomení osoby psychologicky i fyzicky , je snaha vystavit jí co nejvíce stresu pokud možno po dlouhou dobu. " 

Další  taktikou je útok nebo emoční rozrušení zapříčiňující výkyv nálad oběťi prováděné brzy ráno. Takové jednání ovliňuje náladu a rozpoložení u cílené osoby celý den. ( viz Negativní Conditioning)
 

Psychické obtěžování může způsobit a vyvolat psychické nemoci, které by osoba nemusela za normalních okolností prodělat. Zprávy, statistiky a dokumenty týkající se počtu lidí, kteří trpí depresí či dalšími chorobami, způsobené obtěžováním nebo spáchali sebevraždu jsou jen těžko k nalezení .Jako další forma obtěžování je elektronické obtěžování způsobené vyspělou technologií nebo podkožním (zubním) implantátem používáným na lidi. Pomocí této technologie se může vzdáleně vyvolat bolest , sexuální stimulace , orgasmus , a jiné pocity . Skupiny obtěžování pomocí elektronického čipu nebo zařízení se na internetu nazývá různě i když jde vlastně téměř o jedno a to samé. Např.kontrola mysli, syntetická telepatie, umělá telepatie, TI, voice to skull V2S. Ve všech případech je provázen gang stalkingem a mnoha taktikami jako je pouliční divadlo, dozor 24/7, gaslighting, izolace oběti aj.

Oběti z celého světa kontaktovali organizaci s názvem CAHRA, která je sdružením občanů proti porušování lidských práv pomocí různých formem obtěžování a mučení . Oběti nejvíce hlásí, že se stali obětí kontroly mysli s použitím moderních technologií. Všechny oběti popisují technologie jako neuvěřitelně propracované a taktiky velice kruté.
Každá z popsaných technologií  může vyvolat různé vzdálené pocity na těle , jako je bolest a sexuální stimulaci některé však i čtení myšlenek nebo indukování snů při spánku či halucinace. Použití ponižujících témat jako, že osoby jsou pedofilové nebo a homosexuálové jsou také hlášeny. Další technologie která je popsána zahrnuje zvuk a je označována jako mikrovlnné slyšení nebo hlasy v hlavě (V2S). Obtěžující manipulace pomocí elektronických zařízení, jako jsou telefon , TV a počítače jsou hlášeny také. Oběti popisují jevy kontrola mysli jako kruté , oslabující a přirovnávají jej k psychickýmu znásilnění. Mnoho z těch obětí, které toto tvrdí byli psychiatrem klasifikovány jako psychicky nemocným a žijí na okraji společnosti.

Mindjustice - hlášeny kontrola mysli symptomy eTorture - psychologické manipulace a můj deník


Ponižující témata jsou často používány k pokusu zabránit lidem pokračovat v jejich aktivitách.Když někteři mluví o psychickém týrání často tím myslí odepírání spánku, opakující se zvuky a opakující se slova . Jak již bylo uvedeno , psychické obtěžování a jeho mnoho forem může mít devastující účinky na oběti a to jak fyzicky tak psychicky a může vyvolat mnoho utrpení .

Strategie a taktiky, které jsou často využívány , že oběti mohou dozvědět se o psychologické manipulace stránky.

Zde se snažíme zařadit všechny druhy symptomů, které tageted jednotlivci zažijí na jedné stránce. Máme na mysli "příznaky" jako jak "efekty" a "kontrolních mechanismů". Mají obě funkce najednou.

Mind Control

Řízení a manipulace myšlenky, pocity a nakonec chování

 • Kontrola myšlenek a myšlenkových vzorů; pocitů a jejich vyjádření; chování ovládání.
 • Tmavě NLP a gang stalking (pouliční divadlo), které kotevní pocity na některých slov, a někdy barvy, některé typy osob nebo předmětů ... vytvářet iluzi "viny".
 • Hypnotický "spouštěcí slova", které vyplývají zvláštní pocity, pocity nebo chování.
 • Sledování pozornost jak, kam se podívat, ale také to, co myslet a na jakých podmínek.
 • V reálném čase mysl znát předtím, než se dozví, mazání myšlenky a vzpomínky, krátké problémy doba paměti. Vyvolané vzpomínky a "syntetické" sdružení (které jsou věřil být provedeno v počítači, který si je vědom kontextu).
 • Indukované sny nebo manipulace snů.

Sociální kontrola

Izolace jednotlivců prostřednictvím sociálních a společenských systémů kontroly

 • Výroba falešných důkazů, které ospravedlňuje "předcházení trestné činnosti" (výroba důkazů o trestné činnosti a fámy šířící se); V téměř každém případě, jsou cílené osob obviněných ze sexuálního zločinu bez možnosti se bránit.
 • Sudden nezaměstnanosti.
 • Ztráta přátel, protože pověstí nebo přímou kontrolu. Pachatelé převzít přátelství a společenský život na TI. Oni jsou vždy hrubý, a manipulativní a ne skuteční přátelé.
 • Vytváření "příznaky" duševní nemoci (hlasy v subcounscious, V2K, snaží se popsat, co se děje u jiných) funkční jednotlivce v psychiatrické péči.
 • Vytváření "příznaky" zneužívání návykových látek (manipulace potravin s léky, jedy nebo léky, rozmazané vidění, přečtěte si oči, dezorientace, bolí hlava, ztráta paměti, potíže mluvit nebo dávat smysl) ničit zaměřují na jedince, pověst;
 • Vytváření "příznaky" na inzulínu souvisejících nemocí (bolesti v míše, zadní části hlavy, strašné bolesti hlavy, vysoká hladina cukru v krvi, velká únava) vytváření předčasného odchodu do důchodu či chudoba kvůli pracovní neschopnosti.
 • Vytváření "příznaky" hormonální nerovnováhy. (Viz, že budete mít doplněk minerálů a vitamínů a pečovat o své žláz).
 • Vytváření "symptomy" nebo demence kvůli zjevné obtíže, někdy, vyjadřovat své pocity a myšlenky; problémy s pamětí, kdy se "útoky" jsou obrovské.

Dohled

 • Myslel jsem, že dohled . TI: s myšlenky jsou čteny v reálném čase. Hledáte když zaměřují na jedince, oči a viděl, co cílová individuální vidí. Vědět, kde cílová jednotlivec řídí pozornost.
 • GPS sledování . Cílená individuální je vypátral kdykoliv po celou dobu, v reálném čase.
 • Dálkové neurální monitorování : Některé tyto jedinci tvrdí, že person't mozek může fungovat jako otisky prstů, a které mohou být sebrán satelitů. To umožňuje jak sledování jednotlivce a myšlenky. Gang stalkers často nechají Cílená individuální vědět, že on / ona je pod dohledem a nemůže uniknout. Mohou přijít a urážet TI, nebo říkat něco, co je jen známá pod cílenou individuální, jako označení "dálkové (v reálném čase) čtení myšlenek".
 • Finanční dohled . Vypadá to, že každý cent Cílená individuální který se počítá a jen určité množství je povoleno pro cílenou individuální získat.
 

Mučení: fyzické, mentální a psychologické

Fyzická bolest v důsledku ICT implantáty nebo non-smrtící zbraně.

 • Přímé bolest v těle po celý den, a že dostane jen horší a horší vzhledem k ICT implantáty nebo jiného druhu zařízení, často označována zaměřují na jedince, jako non-smrtící zbraně, Directed Energy Weapons (rosa), elektromagnetické frekvence (EMF) nebo prostě záření.
 • Bolest v míše.
 • Bolest v zadní části hlavy.
 • Bolest v "amygdale" nebo limbického systému. Bolest v čele.
 • "Vařené" mozek.
 • Elektrošoků v mozku.
 • Bolest na hrudi.
 • Zub bolí.
 • "Infarkt"
 • Bolest v životně důležitých orgánech: játra, žaludek, srdce, plíce, oči.
 • IChing oči - vedoucí až k slzám a červenýma očima.
 • Jídlo je otrávená.
 • Elektronické sexuální "znásilnění" během spánku nebo v bdělém stavu, pravděpodobně s implantáty ICT.

Hypnotický spouštěcí slova

 • Může kopírováním některý z výše uvedených příznaků: záření, bolesti, špatné chuti, hlava bolí, a tak dále, nebo trigger nesnesitelné únavy.
 • Spouštěcí slova přicházejí v celých sekvencí, jako by brali ven slovníku se všemi synonims a všechny slova, která znějí podobně.
 • Zatímco některé spouštěcí slova mají vliv na mysl a tělo, jiný je mají emocionální účinky pouze (osvěta o cílenou individuální určitých slov, které spouštějí negativní emoce, jako je znechucení, strach, hněv).
 • Spouštěcí slova jsou někdy posílena tmavou NLP a gangů stalkingu.
 • Aktivační slova jsou na začátku velmi obtížné zjistit, protože jsou spojeny s rutiny TIS.
 • Mozek nedokáže rozlišit vždy mezi tím, co je, že věří, a co se opravdu děje.
 • Jakmile zjistil, jsou "uvolní", uvědomuje "pravdy" vítězí nad lží, že mysl bylo řečeno.
 • Když se objevil, že se nové spouštěcí slova naprogramovány do subcounscious.

Duševní bolest

 • Loud syntethic telepatie . Útočníci mluvit s některými z obětí 24/7. Oni používají vyslýchací metody, které se používají pouze v CIA nebo tajné služby. To je označen také V2K (hlas k lebce, nebo hlasitý syntetické telepatie). Učení Počítač se syntetickým hlasem, který může být modulována v každém hlasu, může převzít částečně nebo na plný úvazek, po počátečních fázích. To udržuje oběť probudit a vždy unavený.
 • Silent syntetické telepatie . Oběť není slyšet útočníky, ale tam je myšlenka manipulaci, řízení jejich pozornost. Komunikace je zkušenost jako "myšlenky". Druh opakování stejných myšlenek se stane, stejně jako páska hraje něčí myšlenky znovu a znovu, slovo za slovem.

Psychologická bolest

 • Šikana v práci, přátelé a rodina náhle ztratil vedoucí k izolaci.
 • Šikana obecně. Kvůli tomu, co se zdá, jako společenských problémů s jinými lidmi, cílená Individul přesune na místo, kde se "útočníci" a "manipulátory" se může rozšířit po jakémkoli druhu pověsti pro lidi v okolí a může převzít kontrolu nad jiným způsobem.
 • Gang Stalking (hrubý lidé v davu, které se objevují a urazit jednotlivce, pomocí verbální a non-verbální komunikace). Po 20 lidí, nebo více, strategicky umístěné na např. vzhled s nenávistným pohledem na cílenou individuální. Oni jsou všichni cizinci, všichni jsou hrubí. Oni se objeví pokaždé, když TI je venku, a to může mít mnoho různých výrazů. Někdy to vypadá, že mají nějaký druh režimu a obtěžování následuje vzor, ​​a když dosáhne určitého stupně, že obnovit sami, a to předkrmy znovu.
 • Ulice Theater: skupina lidí playes celou show pro jednotlivce, a zdá se, že sledovat předem spiknutí. V návaznosti na cílenou individuální myšlení. Myšlenka dohled je vnímána jako ponižující. Dům je součástí, a pachatelé nekradou věci, ale může zničit, nebo mohou opustit objekty, které tam nepatří. Často se zdá vstoupit s klíčem, protože dveře nejsou nuceni. Krádeže ve městě, na letištích: peníze z majetku. Zničená dopravní prostředky: auto nebo motocykl.

Celkový nedostatek podpory

 • Když Cílená individuální splňuje zdravotnické pracovníky, že se nezajímá, co TI jim řekne. Příznaky jsou považovány v "postaru" způsobem.
 • Mnohokrát TIS jsou nuceni přijmout špatné léky, a aby se dohodly, že někdy ke stigmatizaci štítky s cílem získat jejich důchod.
 • V některých zemích, může TI být nucen do psychiatrie, kde celková ztráta lidských práv dochází.
 • Zapsání často vede k neschopnosti pro TI za účelem nalezení práce, nebo má přijmout zaměstnání, jak pod jejich specializace. V novém zaměstnání, TI je neustále pod obtěžování a je šikanováno.
 • Policie se podílí na obtěžování a je zcela necitlivá na to, co TI prochází.
 • Média ignoruje TI-příčinu.

Další příznaky

 • Podivné náhody se stávají pořád, několikrát denně.
 • TI může ve svých myšlenkách zachytit to, co se děje, aby se v televizi ve chvíli, v závislosti na předmětu zájmu.
 • Některé TIS si jisti, že lidé na televizi kopírování, nebo obtěžující je.
 • "Co si myslíte o stává realitou"
 • Očekávání zase přesně k opaku vedoucí k kognitivní disonance.


Zdroj a použité stránky pro tento web

Psychické obtěžování

 

 

Šikana

 

Cyberšikana

 

Šikana na pracovišti - Mobbing

 

Gang stalking

 

 

Elektronické obtěžování

 

 Syntetická telepatie

    

Kontrola mysli

 

 T.I. cílená osoba

 

 

Etika a právo

Petice

Facebook


mind control, organized stalking, electronic harassment, voice2skull, TI, gang stalking, syntetická telepatie, synthetic telepathy, kontrola mysli, s*hit, data sheet, twins, louny town, RABIT, transmiter, SAN, Storage area network, Body area network, BAN, obtěžování a ovládání centrální nervové soustavy, remonte viewing, mind uploading  downloading, DBI, NIS, neural interface system, AmI,


- - - - - #content_div { background-image: url(https://www.google.com/ig/modules/translatemypage_content/box.gif); background-repeat: no-repeat; width:160px; height:75px; margin: 0px 0px 0px 0px; } .title { padding-left:5px; padding-top:5px; } .title_link { color: #666666; font-size: 15px; font-weight: bold; text-decoration:none; } .title_link:visited { color: #666666; } .title_text { vertical-align: top; } .small { font-size: 9px; color: #00C; } a { color: #00C; } #lang_form { margin-left: 5px; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; } #lang_select { width: 146px; } #s { margin-top: 3px; margin-right: 8px; text-align: right; }
Update this gadget. Click here
]]>

Kontakt

Stop psychickému obtěžování a gangstalkingu

Česká Republika


Add to iGoogle

Celkem navštíveno

Novinky

23.07.2010 11:28

Mobbing - psychický terror na pracovišti

  MOBBING - DEFINICE A SOUČASNÉ VÝSLEDKY VÝZKUMŮ Představení konceptu mobbingu Při diskusích o pracovním prostředí se často objevuje otázka psychického a fyzického zdraví. V osmdesátých letech byl popsán nový psychosociální problém vztažený k...

Celý článek

—————

22.07.2010 09:59

Zdravotní problémy zapříčiněné mobbingem

DŮSLEDKY MOBBINGU NA OBĚŤ A JEJÍ SOCIÁLNÍ OKOLÍ Důsledky mobbingu na psychické a fyzické zdraví oběti V kapitole stupně mobbingu je zmíněno rozdělení mobbingu na tři stupně podle jeho vlivu na duševní zdraví oběti. Škody způsobené opakovanými...

Celý článek

—————

21.07.2010 22:33

Šikana

Vznik šikany pochází z tyran školním dvoře , který používá slovní hrozby , fyzické zastrašování a agresivita na slabší osoby. V poslední době jeho definice se stala širší a přijala více psychologické atributy (ne fyzický ) obtěžování . Lidé stále...

Celý článek

—————

20.07.2010 18:42

Stres a zvládání stresu

Psychický stres může způsobit psychické a fyzické poruchy. Stres oslabuje imunitní systém a má další závažné účinky na mozek a tělo, jako jsou kardiovaskulární problémy a duševní nemoci, jako je deprese. Stres také zabíjí mozkové buňky, a snižuje...

Celý článek

—————

17.07.2010 10:41

Faktory zapříčiňující sebevraždu a deprese

Faktory zapříčiňující sebevraždu, které jsou spojeny nebo mohou vést k sebevraždě. Představy - zkreslené vnímání reality nebo psychotické nápad. Zneužívání drog - zvýšení alkoholu nebo užívání drog. Pozbývání smyslu - ztráta chuti k životu...

Celý článek

—————

21.06.2010 06:08

Behaviorální technologie dálkového prohlížení - Vliv a důkazy

John J. McMurtrey, MS [] Copyright 2003, 23 prosinec 2003 [b] Lidé náročné Dálkové ovládání podle technologie schopné takového vlivu vytvořili protestní organizace po celém světě. [1] [2] [3] [4] Vzdělaná společnost je neinformovaný o...

Celý článek

—————